Kamenný koberec je praktická litá podlaha (dlažba) ze směsi jemných přírodních oblázků a pojiva. Jedná se o univerzální finální povrch, který se aplikuje na nejrůznější typy venkovních a vnitřní ploch a podlah. Směs povrchu  je originálním certifikovaným zdravotně nezávadným produktem dodávaným od prověřených dodavatelů.

Mramorový a kamenný koberec zaručuje vysokou pevnost, odolnost a trvanlivost. Výhodou je, že speciální pojivo, které je dodáváno do kamenného koberce, je několika násobně pevnější než beton a proto je povrch velice pevný a odolný extrémnímu zatížení i při nižší tloušťce povrchu.

Další nespornou výhodou je, že povrch je bezespárový a je jednoduše vytvarován na rozměr konkrétní plochy dle přání zákazníka. Nevzniká ani tzv. prořez, který se musí připočítat k ceně pořízení u běžných povrchů. Zároveň se nemusí provádět vyrovnání podkladu při realizaci.

Kamenný koberec nabízíme ve více jak stovkách barevných variant a velikostech oblázků. Na trhu není žádný jiný takto univerzální finální povrch, který lze tak snadno aplikovat jak pro venkovní tak vnitřní použití.

  

Vzorník kamínků: