Otázky a odpovědi:

Na co se nás nejčastěji zákazníci ptají ?

Je epoxid a polyuretan zdravotně nezávadný ?

Materiály prošly všemi potřebnými testy a lze je bez problémů použít v domácnosti. Používáme vysoce kvalitní materiály společnosti Murexin. Samozřejmě všechny tyto materiály jsou velice hygienické a hypoalergení.

Na jaký podklad lze položit litou podlahu ?

Polyuretanovou a epoxidovou podlahu lze položit na starou dlažbu, beton či cementový povrch. Lze pokládat i na parkety a jiné dřevěné podklady, pouze pokud jsou v dobrém stavu.

Hodí se litá podlaha do garáže ?

Samozřejmě – nejvhodnější je použít epoxidový povrch, který nemá problém s vyšším bodovým zatížením. Starost si nemusíte dělat ani s vodou a sněhem v zimním období. Epoxid je odolný vůči chemikáliím a kyselinám, tudíž ani rozlitý olej a další látky jej nepoškodí. Použití epoxidové protiskluzové lité podlahy do garáže doporučujeme.

Lze tyto materiály použít třeba ve sprchovacím koutě ?

Ano, jedná se o jeden z velice častých požadavků. Epoxid/polyuretan lze nanést jak na podlahu, tak na zeď. Lze tak vytvořit jednolitý, bezespárý povrch, jehož údržbu si zamilujete. Vyspádováni podlahy do odtokových kanálků je samozřejmostí, ovšem je lepší nás kontaktovat ještě před realizací podkladového povrchu, aby byla celková realizace bezprolbémová.

Jaký design má hotová podlaha?

Jednou z největších předností litých podlah je individuální design na míru. Máme již vytvořené vzorky podlah, které jsme schopní vám ukázat, můžete si vytvořit také vlastní design a zkonzultovat ho s námi, rádi poradíme. Barevnost se řídí vzorníkem a barvy lze libovolně kombinovat. Zajímavou možností je ale také použití průhledného epoxidu/polyuretanu a pod něj položit zajímavou tapetu, logo firmy, vlastní malbu….co si budete přát.